par flash zīmogiem

Flash jeb flomāsteru zīmogi tiek izgatavoti pēc īpašas zīmogu izgatavošanas tehnoloģijas , kuras pamatā ir mikroporu gumijas piesūcināšana ar tinti. Flash zīmogiem nav zīmogu spilventiņa, par cik pati klišeja ir piesūcināta ar tinti un darbojas pēc trafareta principa. Zīmoga izgatavošanas procesā, ar speciālas iekārtas palīdzu, uz mikroporu gumijas maketa tukšās daļas tiek aizkausētas, savukārt maketa teksts vai attēls paliek atklāts ( neaizkausēts ) un attiecīgi piespiežot zīmogu virsmai, līdzīgi kā trafarets, tinte caur klišejas neaizkausētām daļām atstāj uz virsmas nospiedumu.

Flash zīmogiem ir virkne priekšrocību:

- Nav nepieciešams zīmoga spilventiņš;

- Klusi un viegli atstāj nospiedumu. Atsevišķi zīmogu modeļi var atstāt nospiedumu pat bez spiešanas, tikai zem sava svara.

- Viens zīmoga uzpildes cikls var būt ap 5000 nospiedumu ( nospiedumu daudzums ir atkarīgs: pirmkārt no nospiedumu atstājošo elementu daudzumu uz klišejas, jo vairāk, jo vairāk tiek patērēta tinte; otrkārt papīra vai citas virsmas kvalitātes.

- Nospiedums ir ūdens noturīgs un neizplūst.

- Flash tehnoloģija ļauj izgatavot zīmogus ar visai augstu izšķirtspēju, kas savukārt ļauj atainot nospiedumā smalkus elementus

- Ņemot vērā, ka Flash zīmogam nav reljefa un tā virsma ir praktiski gluda, lietojot Flash zīmogu nospiedums vienmēr ir vienmērīgs un un zīmoga smalkie elementi netiek izkropļoti, kā arī pēc zīmoga ilgstošas lietošanas nospiedums paliek nemainīgs, t..i , nevar tikt deformētas zīmoga reljefās daļas.

- Flash zīmogs var tikt uzpildīts neierobežotu skaitu reizes.

Flash zīmogi var tikt plaši izmantoti, sākot no klasiskā uzņēmumu apaļā un rekvizītu zīmoga un beidzot ar imidžam vai izklaidei izgatavotu zīmogu ar logotipu, vizītkarti vai jebkādu zīmējumu. Tāpat Flash zīmogi var tikt izmantoti marķēšanai vai kādu formu izveidei.

Flash zīmogiem ir pieejams plašs turētāju klāsts, kā rokas vai pusautomātiskie, tā galda vai kabatas.

jūsu grozs

pagaidām tukšs :(
Grozā